Дописници МКДОпштински вести

Општина Битола утврди програма за активности во спортот и младите

Општина Битола утврди посебна програма за активности во областа на спортот и младите која ќе се реализира во 2021 година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close