Дописници МКДОпштински вести

Општина Берово набави ново возило за унапредување на социјалните услуги

Општина Берово набави ново возило за унапредување на социјалните услуги. Активноста како што информираа од Општината е дел од проектот ,,Возврати со љубов, грижа и почит” кој е финансиран од Министерството за труд и социјална политика.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close