BallkanKorrespondentë Botë

Opozita e akuzon Kurtin për bllokimin e Kosovës për shkak të zgjedhjeve në Shqipëri

Opozitarja Partia Demokratike e Kosovës (PDK) thotë se Qeveria e udhëhequr nga lideri i Lëvizjes Vetëvendosje (VV) Albin Kurti është e paaftë për të udhëhequr vendin dhe është më e shqetësuar me zgjedhjet në Shqipërinë fqinje sesa për shëndetin dhe krizën ekonomike në vend, njoftoi korrespodenti i MIA-s nga Prishtina.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close