Дописници МКДОпштински вести

Опозициската ВМРО ДПМНЕ протестираше во Битола

Во знак на револт за како што соопштија од битолската ВМРО ДПМНЕ, распродажбата на националните интереси, вечерва опозициската партија ги блокира крстосниците во овој град.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close