Svet.SlajderЕвропа

Џонсон: Прерано е за олабавување на мерките

Прерано е земјата да се ослободи од рестриктивните мерки , оцени денеска премиерот на Велика Британија Борис Џонсон, во време кога кружат гласини дека британските пабови најверојатно ќе се отворат во мај.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close