ЕвропаЕвропа.Портал

Џонсон: Оптимист сум, но ни претстои тешка борба

Британскиот премиер Борис Џонсон во својата новогодишна порака изјави дека е оптимист, но дека на Британците и понатаму им претстои тешка борба со коронавирусот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close