Svet.SlajderСвет

Џонсон и Џонсон: Продолжуваме со дистрибуција на вакцината против Ковид-19

Џонсон и Џонсон потврдија дека ќе продолжат да ја дистрибуираат својата вакцина против Ковид-19 во Европа и оти ќе ја исполни обврската за испорака на 200 милиони дози во Европа и 100 милиони во САД

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close