Svet.SlajderЕвропа

Џонсон и Џонсон неделава двојно ќе ја намали испораката на вакцини против Ковид-19 за ЕУ

Американската компанија Џонсон и Џонсон неделава двојно ќе ја намали испораката на вакцини против Ковид-19 за Европската Унија

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close