Svet.SlajderСвет

Џонсон и Џонсон годинава очекува 2,5 милијарди долари приход од вакцината против Ковид-19

Американскиот производител на лекови Џонсон и Џонсон очекува 2,5 милијарди долари приход од вакцината против Ковид 19, се наведува во денеска објавениот деловниот извештај за вториот квартал од годината

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close