0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Онлајн состанок на Заев со Вучиќ и Рама: Се поврзуваме уште повеќе, ова е нов европски Балкан

Премиерот Зоран Заев утрово имал онлајн состанок во врска со подготовките за Економскот форум за регионална соработка, што го организираат со неговиот албански колега Еди Рама и српскиот претседател Александар Вучиќ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close