0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Онлајн работилница за предизвиците со кои се соочуваат новинарите за време на ковид-кризата

Самостојниот синдикат на новинари и медиумски работници и Македонскиот институт за медиуми организираат онлајн работилница на тема „Психолошка поддршка на новинарите во кризни ситуации“. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close