0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерОпштество

Онлајн работилница за предизвиците со кои се соочуваат новинарите за време на ковид-кризата

Самостојниот синдикат на новинари и медиумски работници и Македонскиот институт за медиуми организираат онлајн работилница на тема „Психолошка поддршка на новинарите во кризни ситуации“.

Back to top button
Close
Close