0_Македонија.ПорталКултураКултура.ПорталМКД

Онлајн промоција на сликовницата „Денеска ти нема да играш“ насочена кон булингот

Сликовницата „Денеска ти нема да играш“ од шпанската авторка Пилар Серано, која е насочена кон булингот меѓу учениците, денеска ќе биде промовирана онлајн на фејсбук-страницата на „Литература.мк“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close