КултураКултура.Портал

Онлајн промоција на „Јас и аутизмот“ на Аниса Ејуп Беќировиќ-Трпчевска

Книгата „Јас и аутизмот“ на Аниса Ејуп Беќировиќ-Трпчевска чиј поднаслов е „водич за преживување за родители на деца со аутизам и посебни потреби“ онлајн ќе биде промовирана на вечерва на фејсбук-страницата „Литература.мк“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close