0_Македонија.ПорталОпштество

Онлајн предавање на тема „Вистината за родот“

„Вистината за родот“ е темата на денешното онлајн предавање кое ќе го одржи д-р Мириам Гросман. Целта на ова предавање е да се овозможи подобро разбирање на родовите концепти и истото ќе биде одржано во два дела.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close