0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Онлајн-дискусија „Стратегијата на Кина за Западен Балкан – преку економски до политички импликации”

Канцеларијата на Фондацијата Конрад Аденауер во Северна Македонија во соработка со Канцеларијата на Фондацијата Конрад Аденауер во Црна Гора денеска организира онлајн-дискусија на тема "Стратегијата на Кина за Западен Балкан - преку економски до политички импликации".

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close