0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерОпштество

Онлајн дебата „Медиумска саморегулација – што донесе пандемијата?“

Советот за етика во медиумите (СЕММ), во соработка со Мисијата на ОБСЕ во Скопје, денеска ќе го одржи оналјан настанот „Медиумска саморегулација – што донесе пандемијата?“

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close