0_Web_Насловна-слајдерСветСвет.Слајдер

ОН: Пандемијата доведе уште 100 милиони работници до сиромаштија

Пандемијата со Ковид-19 што трае веќе 17 месеци, доведе уште 100 милиони работници во сиромаштија поради намаленото работно време и губењето на добри работни места, соопштија ОН.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close