БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Онјалн состанок на Дачиќ со претставници на ЕП за изборните услови во Србија

Претседателот на Собранието на Србија, Ивица Дачиќ денеска онлајн разговараше со европската четворка која посредува во меѓупартискиот дијалог меѓу власта и опозицијата, за подобрување на изборните услови во Србија, јави дописникот на МИА од Белград.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close