0_Магазин.ПорталВидеоЗанимливости

Омчо од Босна е новиот најпопуларен „јутјубер“ на Балканот

Освен тоа, Омчо ја има и „Fat TV“ - канал за странскиот пазар каде што го следат 3,77 милиони луѓе.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close