0_Спорт.ПорталТенис

Ѓоковиќ не знае кога ќе може да се врати на теренот

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ истакна дека сè уште не знае кога ќе се врати на натпреварите. Поради повреда на рамото, Србинот се повлече од УС Опен и продолжува да се опоравува.

Back to top button
Close
Close