Svet.SlajderБалканБалкан.ПорталДописници Свет

Околу 30.000 набљудувaчи акредитирани за следење на изборите во Косово

Централната иборна Комисија на Косово (ЦИК) објави денеска дека го затворила процесот на акредитација за вонредните парламентарни избори, што ќе се одржат утре, јави дописникот на МИА од Приштина

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close