СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Околу 270 Палестинци повредени во судири со израелската армија во Западен Брег

Во текот на вчерашните протести во Западен Брег поради израелската колонизација повредени се околу 270 Палестинци

Back to top button
Close
Close