0_Спорт.ПорталОстанатоСпортСпорт.Слајдер

ОИ: Нови 24 случаи на коронавирус, двајца хоспитализирани

Меѓу 24-те нови случаи, тројца се спортисти, чиј идентитет не е наведен.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close