Фудбал

ОИ: Фудбалерите на Шпанија и Јапонија први полуфиналисти

Репрезентациите на Шпанија и Јапонија денеска обезбедија  настап во полуфиналето на олимпискиот турнир во фудбал.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close