0_Спорт.ПорталОстанатоСпортСпорт.Слајдер

ОИ: Бенџамин – Неверојатно е дека останав без златен медал со 46.17

Американскиот атлетичар Рај Бенџамин тешко се помири со фактот дека во трката на 400 метри со пречки истрча време побрзо од светскиот рекорд, а сепак остана без златен медал на Игрите во Токио.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close