0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпортФудбал

Ограничен број гледачи се враќаат на спортските натпревари во Англија од идниот месец

Британската Влада донесе одлука за ублажување на дел од мерките во врска со присуството на спортски настани на отворено - од 2 декември дел од спортските објекти, вклучително и фудбалските стадиони, ќе бидат отворени за гледачите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close