ОпштествоСкопје

Официјално отворање на Дино парк Скопје

Во Скопската зоолошка градина денеска официјално ќе биде отворен Дино парк Скопје, новата туристичка и едукативна атракција на градот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close