0_Web_АктуелноBiznis.SlajderБизнисБизнис.Портал

ОЕЦД бара нов економски концепт за постпандемискиот период

-Владите не смеат да губат време, тие мора да подготват терен за економско закрепнување во посткризниот период, изјави денеска на онлајн конференција, генералниот секретар на ОЕЦД, Анхел Гурија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close