0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитикаХроникаХроника.Портал

Одземени повеќе предмети при претрес во ќелиите на осудените во „Диво насеље“ во Идризово

При претрес изутрината во 5 часот во затворот во Идризово во ќелиите на осудените од „Диво насеље" се пронајдени мобилни и други недозволени средства.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close