0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Одземени над 3000 пиротехнички средства во Вевчани и Свети Николе

Полицијата запленила над 3000 пиротехнички средства од дом на едно лице од Вевчани, и од едно лице на пазар во Свети Николе.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close