БалканДописници Свет

Одржан онлајн состанок на дел од српската опозиција со европарламентарците: Слободни медиуми една од темите

Претставниците на српската опозицијата денеска остварија онлајн средба со претставниците на Европскиот парламент во рамки на подготовките за меѓупартискиот дијалог, јави додписникот на МИА од Белград.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close