0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Одрони на патиштата Демир Капија – Удово и Делчево – М. Каменица

Поради одрони сообраќајот на патиштата Демир Капија - Удово и Делчево - Македонска Каменица се одвива по една коловозна лента.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close