0_Македонија.ПорталОпштествоОпштински вестиСервисни информации

Одрон од карпи на патниот правец Струмица – Берово, сообраќајот отежнат

АМСМ соопшти дека вечерва, поради одрони од карпи и земја, сообраќајот на патниот правец Струмица - Берово над рудникот Огражден се одвива отежнато. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close