РакометСпорт

Одредени двојките за завршниците во македонскиот ракометен Куп

Полуфиналните двојки од завршните турнири во машка и женска конкуренција во македонскиот ракометен Куп се извлечени попладнево со жрепка.

Back to top button
Close
Close