0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталБалканДописници СветМакедонија.СлајдерПолитика

Одлуката за забрана за влез на државјани на трети земји во Грција продолжена до 21 јануари

Грција ја продолжи одлуката за ограничување на копнените поврзувања на земјата и за забраната за влез на државјани од трети земји до 21 јануари, јави дописничката на МИА од Атина.

Back to top button
Close
Close