0_Спорт.ПорталОстанатоСпорт

Одлуката за јапонски навивачи на ОИ одложена за јуни

Одлуката за присуство на локални навивачи на Олимписките игри (ОИ) во јапонската престолнина Токио, најверојатно, нема да биде донесена до јуни, еден месец пред закажаниот почеток на Игрите, јавија денеска јапонските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close