0_Македонија.ПорталПолитикаХроникаХроника.Портал

Одложено судењето за „Титаник 2“, обвинетиот Бедредин Ибраими сметал дека расправата била закажана за 8 февруари

Судењето за изборни нерегуларности на локалните избори во 2013 година „Титаник 2“ е одложено бидејќи обвинетиот Бедредин Ибраими сметал дека следната закажана расправа е на 8 февруари и не дојде на денешното рочиште.

Back to top button
Close
Close