0_Спорт.ПорталОстанато

Одложени „Септемврискиот коњички турнир“ и третото коло од Отвореното државно првенство

Поради обилните врнежи во текот на ноќта и неможноста да се санира скокалиштето одложени се за денеска планираните „Септемвриски коњички турнир“ и третото коло од Отвореното државно првенство во коњички спортови.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close