0_Македонија.ПорталПолитика

Одложен почетокот на продолжението на 19. и 20. пленарна седница

Претседателот на Собранието Талат Џафери за еден час го одложи почетокот на продолжението на 19. седница на барање на координаторот на пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ Никола Мицевски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close