0_Магазин.ПорталСцена

Џоди Фостер проговори за својата страст кон американското рагби

Џоди Фостер вчера гостуваше на шоуто „Џими Кимел, во живо!“ Првичниот повод беше да го промовира нејзиниот нов филм „Мавританец“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close