0_Магазин.ПорталВидеоДом

Од засега непознати причини, еден од највисоките облакодери во Кина почна да се ниша

Уривањето на зградите не е невообичаено во Кина каде градежните стандарди се слаби, а поради брзата урбанизација, изградбата поекогаш се одвива набрзина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close