Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Од утре Словенците ќе можат да избираат вакцина со која ќе се имунизираат

Словенците од утре ќе можат да изберат со која вакцина против Ковид-19 ќе се вакцинираат.

Back to top button
Close
Close