БалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Од понеделник масовно тестирање за Ковид-19 во Словенија

Словенија од понедленик почнува со масовно тестирање на населението за коронавирус, најави словенечкиот премиер Јанез Јанша.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close