0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Од Охрид стартува форматот Б6

Новата регионална иницијатива Б6 стартува од Охрид, на иницијатива на министерот за надворешни работи, Бујар Османи, кој вечерва ќе им биде домаќин на министрите за надворешни работи и нивни претставници од регионот.

Back to top button
Close
Close