0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

Од недела вечер повторно дожд и ветер

Нов влажен бран со дожд и ветер се очекува од недела вечер кога ќе има локални врнежи од дожд, кои веќе во понеделник ќе се прошират низ целата држава и на места ќе бидат пообилни.

Back to top button
Close
Close