БалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Од денеска петардите се забранети во Хрватска со закон

Од денеска петардите се забранети во Хрватска, откако стапи на сила законската забрана за продажба и употреба на петарди

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close