Svet.SlajderСвет

Од денеска патувањата меѓу Австралија и Нов Зеланд без задолжителен карантин

Патувањето од Австралија до Нов Зеланд од денеска е можно без карантин, по повеќе од една година забрана поради пандемијата на коронавирусот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close