Општински вестиСкопје

Од 9:00 часот без вода дел од корисниците на „Партизанска“

Од 09:00 часот утрово без вода ќе останат корисниците од булеварот „Партизански Одреди“, на потегот од булевар „8 Септември“ до улицата „Франклин Рузвелт“, само непарните броеви, како и корисниците од булевар „Партизански Одреди“ бр.48.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close