Kultura.SlajderКултураКултура.Портал

Од 1 јули проекции на концерти во Кинотека снимени од „Croatia Records“

Кинотека од 1 јули и потоа секој следен четврток во месецот, на летната сцена, во летното кино „Мирно лето“, ќе прикаже по еден концерт од богатата BLU RAY програма на „Croatia Records“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close